Ще трьох підлітків вдалося вивезти на підконтрольну Україні територію з тимчасово окупованої частини Херсонщини.
Йдеться про двох хлопців та дівчину віком від 15 до 17 років. Про це повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін. Їх повернення відбулося у межах ініціативи Президента України Bring Kids Back UA за сприяння благодійної організації «Save Ukraine».
«Серед врятованих – п’ятнадцятирічна дівчина, яка два роки відмовлялася ходити до російської школи, поки окупанти не почали погрожувати її мамі позбавленням батьківських прав. Через страх і тривалу ізоляцію від однолітків у дівчини погіршилося здоров’я. Шістнадцятирічний юнак остаточне рішення виїжджати з окупації прийняв після того, як додому принесли повістку до російського військкомату», – розповів Прокудін.
Наразі діти перебувають у безпеці, у центрах «Надії та відновлення», де отримують психологічну підтримку, допомогу з документами, житло.









