Повістка від окупантів стала останньою краплею: з ТОТ Херсонщини врятували ще трьох підлітків

Ще трьох підлітків вдалося вивезти на підконтрольну Україні територію з тимчасово окупованої частини Херсонщини.

Йдеться про двох хлопців та дівчину віком від 15 до 17 років. Про це повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін. Їх повернення відбулося у межах ініціативи Президента України Bring Kids Back UA за сприяння благодійної організації «Save Ukraine».

«Серед врятованих – п’ятнадцятирічна дівчина, яка два роки відмовлялася ходити до російської школи, поки окупанти не почали погрожувати її мамі позбавленням батьківських прав. Через страх і тривалу ізоляцію від однолітків у дівчини погіршилося здоров’я. Шістнадцятирічний юнак остаточне рішення виїжджати з окупації прийняв після того, як додому принесли повістку до російського військкомату», – розповів Прокудін.

Наразі діти перебувають у безпеці, у центрах «Надії та відновлення», де отримують психологічну підтримку, допомогу з документами, житло.

Пов'язані записи

У лікарні помер ще один працівник норвезької гуманітарної організації, поранений на Херсонщині

24 червня російські терористи атакували працівників міжнародної гуманітарної організації Norwegian People’s Aid, які брали участь в розмінуванні територій деокупованої частини Херсонщини. Працівники міжнародної організації потрапили під обстріл поблизу села Новопетрівка…

Подробиці
Активісти встановили місцезнаходження 46 дітей, викрадених росіянами з Олешківського інтернату

Незаконне переміщення та депортація дітей є однією з офіційних ознак злочину геноциду. Росіяни активно впроваджують цю практику на тимчасово окупованих територіях України, зокрема і на ТОТ Херсонщини. Подібна доля спіткала і…

Подробиці