У Херсоні відновили рух тролейбусів

У Херсоні 11 травня тролейбуси знову вийшли на маршрути після тижневого призупинення руху через погіршення безпекової ситуації.

Нагадаємо, із 4 травня у місті тимчасово припинили рух електротранспорту. Причиною стало загострення безпекової ситуації. Російські війська неодноразово атакували як саме депо, так і громадський транспорт.

Начальник Ярослав Шанько пояснив, що наразі вдалося відновити лише два тролейбуси – №4 та №8. За його словами, це пов’язано з тим, що у Центральному та Корабельному районах тривають ремонтні роботи на контактній мережі, через що відбувається часткове знеструмлення.

Як альтернатива – у місті продовжують працювати і маршрутки, попри небезпеку. За даними Херсонської МВА, 11 травня на маршрутах міста курсують 30 автобусів. Йдеться про такі автобусні маршрути, як №2, 3, 4, 5, 10, 14, 16, 20, 33, 47 та 48.

Нагадаємо, як відомо, останніми тижнями окупанти посилили та атаки по автобусах і маршрутках. Як наголошував Олександр Прокудін, попри небезпеку місто не залишиться без перевезень. За його словами, наразі вони шукають рішення, які дозволять зменшити ризики для пасажирів і водіїв та зберегти стабільну роботу транспорту.

Фото: ХМВА

Пов'язані записи

В Олешках окупанти проводять перевірки та розпитують місцевих про підвальні приміщення в будинках

Місцевих жителів в окупованих Олешках зупиняють просто на вулицях, перевіряють документи та телефони, а також розпитують про підвальні приміщення. Про це повідомляють активісти руху “Жовта Стрічка”: “В Олешках двоє чоловіків…

Подробиці
Фейкова грошова допомога, онлайн-шопінг: жителі Херсонщини втратили 276 000 гривень через шахраїв

Протягом останніх кількох діб жителі Херсонщини втратили десятки тисяч гривень, довірившись шахраям. Як повідомляють у поліції, найчастіше аферисти виманювали гроші під приводом оформлення грошової допомоги, телефонували від імені працівників банків,…

Подробиці