У Чернівцях відбувся Командний чемпіонат України зі стрільби з лука. У змаганнях взяли участь 188 спортсменів, серед яких і лучниця з Нової Каховки Анастасія Павлова.
Про це повідомили на сторінці Херсонської ОВА.

У складі збірної команди жінок «SC Elit» виступала представниця Херсонської школи вищої спортивної майстерності та спортивного товариства «Динамо» Анастасія Павлова.
В особистому розряді серед жінок новокаховчанка виборола золото.
Фото: Херсонська ОВА









