Новокаховчанка виборола золото на всеукраїнських змаганнях зі стрільби з лука

У Чернівцях відбувся Командний чемпіонат України зі стрільби з лука. У змаганнях взяли участь 188 спортсменів, серед яких і лучниця з Нової Каховки Анастасія Павлова.

Про це повідомили на сторінці Херсонської ОВА.

Анастасія Павлова

У складі збірної команди жінок «SC Elit» виступала представниця Херсонської школи вищої спортивної майстерності та спортивного товариства «Динамо» Анастасія Павлова.

В особистому розряді серед жінок новокаховчанка виборола золото.

Фото: Херсонська ОВА

Пов'язані записи

Авіаудар по Херсону: на комунальному підприємстві спалахнула пожежа (ВІДЕО)

Російська авіація вдень завдала удар по Херсону. Внаслідок атаки виникла пожежа на території одного з комунальних підприємств, також загорілися легковий і вантажний автомобілі. За попередніми даними, постраждали троє людей. Про…

Подробиці
«Запасаємося продуктами, деякі товари вже не завозять»: жителі ТОТ Херсонщини – про гуманітарну ситуацію

Яка ситуація в окупованих містах і селах лівобережної Херсонщини у зв’язку з останніми подіями? «Гривна» дізнавалася із власних джерел на ТОТ, чи впливає на життя місцевого населення поступова ізоляція Криму…

Подробиці