У 2022 році знищив ворожий танк: окупанти засудили жителя ТОТ Херсонщини

Російський окупаційний «суд», що незаконно функціонує на лівобережжі Херсонської області, засудив жителя Новотроїцької громади до тривалого ув’язнення. Чоловіка звинуватили у підпалі російської військової техніки навесні 2022 року.

Про це стало відомо з окупаційних джерел. За словами окупантів, йдеться про підпал російського танка Т-72Б1. Сталося це у березні 2022 року на території Новотроїцької громади. Внаслідок підпалу відбулася детонації боєкомплекту та знищення бойової машини.

ТОТ Херсонщини
Скриншот з окупаційних джерел

Зазначається, що незаконно засудженому жителю ТОТ Херсонщини 30 років. Його ім’я та прізвище окупанти не повідомляють.

Чоловіка засудили до 18 років позбавлення волі: перші три роки – у в’язниці, решта – у колонії суворого режиму. Також його зобов’язали сплатити штраф у розмірі 500 тисяч рублів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи не щодня штампують нові кримінальні справи: як окупанти переслідують жителів ТОТ Херсонщини

Фото: stock.adobe.com

Пов'язані записи

Понад 14 млн грн на ліквідацію наслідків обстрілів: у Херсоні уточнили програму аварійних робіт

У Херсонській громаді працюють 11 аварійних бригад комунального підприємства «Парки Херсона», які закривають вибиті вікна, ремонтують покрівлі та усувають пошкодження після російських атак.   Начальник ХМВА Ярослав Шанько затвердив зміни…

Подробиці
Окупанти звозять інфіковані туші тварин на скотомогильники на ТОТ Херсонщини – ГУР

ГУР МО України повідомляє про біологічний тероризм на ТОТ Херсонщини – російські терористи навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки, звозячи інфіковані туші на скотомогильники. Йдеться про звезення туш…

Подробиці