«Дуби Шевченка»: у парку в Миколаєві висадили близько 30 саджанців дерев (фото)

У місті Миколаїв в парку імені Тараса Шевченка висадили саджанці дуба в межах всеукраїнської ініціативи «Шевченко єднає Україну».

Про це повідомили на сторінці Миколаївської міськради.

Озеленення відбулося 23 квітня та стало частиною щорічної акції, яка одночасно проходить у різних регіонах країни. Її мета — поєднати екологічні ініціативи з національною традицією та залишити після себе довготривалий результат у вигляді нових зелених насаджень у міських просторах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не вистачає робочих рук: містяни допомогли з очищенням ставків у Миколаївському зоопарку

Ініціативу вже четвертий рік поспіль реалізує Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу. Щороку в межах акції в різних областях висаджують дуби як символ єдності України.

Особливістю проєкту є походження саджанців. Їх виростили на Черкащині – батьківщині Тарас Шевченко – із жолудів дуба, пов’язаного з його ім’ям.

«За переказами, саме в дуплі цього дерева Шевченко ховав свої малюнки. Така історія надає кожному дереву додаткового змісту і перетворює висадку на акт збереження культурної пам’яті», – прокоментували у Державній екологічній інспекції Південо-Західного округу.

Загалом було висаджено 27 саджанців.

Пов'язані записи

Активісти встановили місцезнаходження 46 дітей, викрадених росіянами з Олешківського інтернату

Незаконне переміщення та депортація дітей є однією з офіційних ознак злочину геноциду. Росіяни активно впроваджують цю практику на тимчасово окупованих територіях України, зокрема і на ТОТ Херсонщини. Подібна доля спіткала і…

Подробиці
Скільки ВПО з Херсонщини проживають на Миколаївщині та як їм допомагають з житлом

Миколаївщина у списку областей з великою кількість зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб. В області продовжують реалізовувати програми підтримки для ВПО, зокрема щодо забезпечення їх житлом. На Миколаївщині, станом на червень цього…

Подробиці