День 1517. 20 квітня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Була у Херсоні. Попрацювала, вдихнула рідного повітря, погрілася на сонечку, пообіймалася з братом, помилувалася квітучими вишнями і тюльпанами, перевірила чи не спортились огірки, закатані в окупації на перемогу… Мозок відмовляється усвідомлювати, наскільки тут небезпечно, що пів міста вже у червоній зоні, що кожен день тут може бути останнім. У затишші між вибухами здається, що наче нічого не сталося, що все, як завжди.  Але забиті фанерою вікна, спалені автівки  і руїни говорять, що це не так.

***

Так і живемо – в когось хліб черствий, а в когось діаманти мілкуваті…

***

Українці вживали слово “телепень” за багато століть до винайдення телевізора. Але тільки телемарафон визначив справжню сутність цього слова.

Яка далекоглядна нація!

***

Сили оборони підтвердили повторне ураження нафтопереробного заводу «Туапсинський» у Краснодарському краї рф у ніч проти 20 квітня.

***

Цвіте терен, цвіте терен… і хто в Україні не знає цієї пісні? У нас на півдні тернові гаї зацвітають першими, і це знову про мою малу Батьківщину, село Покровка на Кінбурнській косі, коли ми в дитинстві ходили у Волижин ліс, в терновники, шукати перші проліски.

***

росіяни продовжують нарощувати інтенсивність дронових ударів по Херсонщині.

Минулого тижня ворог запустив по області майже 5500 безпілотників – на 900 більше, ніж у попередній період.

Завдяки професіоналізму наших оборонців більшість із них не досягли цілей й були знищені.

***

“Совсєм нє хочєтся уєзжать (із Крима) із Туапсе”: на Росії почався вий після прильотів по НПЗ та порту у Краснодарському краї.

Росіянка каже, мріяла жити біля моря та насолоджуватись теплом, але наслідки “еСВеО”, схоже, не входили в її плани.

Пов'язані записи

День 1582. 24 червня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Дуже хочу додому. Він на лівому березі, в окупації. А ще більше хочеться плюнути в лице сусіду, який один із перших підтримував окупанта, і казав, що Росія йому дала більше,…

Подробиці
День 1581. 23 червня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

І знову про міні-городики… Тепер у нас квітнуть кабаки і підростають соняшки. А ще у нас гарні квітучі кактуси, чудова лаванда. І будяки елітні… дуже гарні) Ростом з мене. ***…

Подробиці