У ніч на 31 березня військовослужбовець знищив у небі над Одещиною три російські ударні безпілотники.
Чоловіка звати Віталій. Він – кулеметник мобільної вогневої групи радіотехнічної бригади імені Богдана Хмельницького.
Про нього розповіли на сторінці Повітряного командування «Південь». У ніч на 31 березня захисник знешкодив три російські ударні безпілотники типу Shahed у небі над Одещиною.
За словами Віталія, саме родина дає йому сили виконувати бойові завдання:
«Коли маєш за плечима родину, інакше сприймаєш усе, що відбувається. Розумієш, заради чого стоїш і чому не маєш права на помилку. Я зроблю все, щоб мої діти жили під мирним небом», — додав він.
Військовий згадує, що повномасштабне вторгнення для нього почалося в особливий момент життя.
«24 лютого 2022 року я запам’ятав не за звуками сирен і не за першими новинами. Того дня в мене народився другий син. Я тримав його на руках і ще не до кінця усвідомлював, що світ навколо вже змінився. Що в цих складних обставинах, у яких ми всі опинилися, я маю його захистити. Разом із родиною я пробув лише добу – найважчу добу в моєму житті. Кожна хвилина тягнула мене назад, до них. Але кожна думка штовхала вперед – на захист України», – поділився військовий.
Фото: радіотехнічна бригада імені Богдана Хмельницького









