5 та 6 березня відбулися обміни полоненими між Україною та Росією відповідно до домовленостей, досягнутих у Женеві. Додому повернулися понад 500 українців – військових та цивільних.
Як повідомили у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими, 5 березня в межах обміну вдалося повернути 200 українських військовослужбовців.
Сьогодні, 6 березня, з російської неволі визволили ще 300 військових та двох цивільних українців.
У Координаційному штабі зазначили, що серед звільнених є і захисники Херсонщини. Також додому повернулися військові, які воювали на Донецькому, Луганському, Харківському та Запорізькому напрямках.
ОНОВЛЕНО о 15.21
Як повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін, серед звільнених з неволі — девʼятеро жителів Херсонщини:
Попереду у них процес реабілітації та відновлення після жахів, пережитих у російському полоні.
Фото: Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими









