Ілюзія лікування: у медзакладах ТОТ Херсонщини пацієнтам виписують БАДи замість ліків

Ситуація у медичній сфері на ТОТ Херсонщини ще більше загострюється з кожним днем.

Тепер у медзакладах пацієнтам замість необхідного лікування призначають біологічно активні добавки (БАДи) та вітамінні комплекси. Про це повідомили активісти руху «Жовта Стрічка».

Водночас реальні ліки часто відсутні або недоступні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Дзвонила у швидку разів п’ять, але вони так і не приїхали»: про медицину в окупованій Каховці

Активісти зазначають, що з 1 березня такі призначення офіційно фіксуватимуть у медичних картках пацієнтів.

Фактично окупаційна система намагається прикривати нестачу реальних ліків й перекладати відповідальність на лікаря, створюючи ілюзію лікування там, де його немає, – пише«Жовта Стрічка».

Фото: Depositphotos

Пов'язані записи

Активісти встановили місцезнаходження 46 дітей, викрадених росіянами з Олешківського інтернату

Незаконне переміщення та депортація дітей є однією з офіційних ознак злочину геноциду. Росіяни активно впроваджують цю практику на тимчасово окупованих територіях України, зокрема і на ТОТ Херсонщини. Подібна доля спіткала і…

Подробиці
На лівобережжі Херсонщини окупанти створили 15 кадетських класів слідчого комітету РФ

На тимчасово окупованому лівобережжі Херсонщини російська влада продовжує розширювати мережу кадетських класів, які функціонують на базі захоплених шкіл. Йдеться про класи різного спрямування, створені під патронатом силових структур РФ –…

Подробиці